czcionka: największa srednia domyslna kontrast: kontrast
e-wokanda
Wyszukaj
Strona głównaInformacje podmiotoweRzecznik prasowyJednostki podległePrzydatne stronyInformacjeGalerieKontaktMapa strony Biuletyn Informacji Publicznej (BIP)
strona główna»wydarzenia
drukuj stronę

IV M-n Kongres Psychiatrii Sądowej 6-7.04.2018

Szanowni Państwo

Już po raz czwarty mamy przyjemność zaprosić Państwa na Międzynarodowy Kongres Psychiatrii Sądowej, który odbędzie się w Łodzi w dniach 6 – 7 kwietnia 2018 r. w hotelu Double Tree by Hilton przy ul. Łąkowej 29. Cieszymy się, że po raz kolejny będziemy mogli dzielić się z Państwem wzajemną wymianą doświadczeń specjalistów z dziedziny prawa i medycyny zajmujących się opiniowaniem i orzecznictwem sądowo-psychiatrycznym. Ubiegłoroczne spotkania naukowe w ramach Kongresu skupiły zainteresowanie ponad 1000 uczestników. Dla Państwa rozszerzyliśmy je o doświadczenia międzynarodowe, w których specjaliści z zagranicznych ośrodków naukowych i klinicznych dzielili się z nami swoją wiedzą.
Z ogromną sympatią i życzliwością został przyjęty przez Państwa zwyczaj przyznawania Nagrody Aureliusza, który na stałe wpisał się w ramy naszego Kongresu. Wyróżnienie to wręczane w kategoriach Postać, Publikacja i Prawa Pacjenta staje się symbolicznym sposobem podziękowania i uhonorowania osób, które w sposób szczególny przyczyniły się do działań na rzecz osób chorych psychicznie.
Tak duże zainteresowanie Kongresem motywuje nas do tego, aby każde następne spotkanie poruszało aktualne problemy z dziedziny prawa i psychiatrii. Mamy nadzieję, iż kolejne IV również będzie pobudzające do nowych dyskusji i refleksji, a przede wszystkim będzie spełniało Państwa oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy,

Piotr Gałecki i Krzysztof Eichstaedt

Bliższe informacje na temat Kongresu, w tym także dokładny program dostępne są pod adresem: http://kps.org.pl/

Pliki do pobrania

Metryka dokumentu


Utworzył: W dniu: Opublikował: W dniu:
Przemysław Stalski 13-02-2018 Przemysław Stalski 13-02-2018
Historia zmian
Serwis pełni funkcję strony Biuletynu Informacji Publicznej Sądu Apelacyjnego w Łodzi