czcionka: największa srednia domyslna kontrast: kontrast
e-wokanda
Wyszukaj
Strona głównaInformacje podmiotoweRzecznik prasowyJednostki podległePrzydatne stronyGalerieKontaktMapa stronyInformacje Biuletyn Informacji Publicznej (BIP)

III M-n Kongres Psychiatrii Sądowej 21-22.04.2017

W dniach 21-22 kwietnia 2017 roku odędzie się w Łodzi w hotelu Hotel Double Tree by Hilton przy ul. Łąkowej 29 - III Międzynarodowy Kongres Psychiatrii Sądowej. 
Ubiegłoroczna międzynarodowa formuła spotkała się z Państwa wielkim uznaniem, co zachęciło nas do jej podtrzymania. Wzajemną wymianę doświadczeń środowisk związanych z opiniowaniem i orzecznictwem sądowo-psychiatrycznym rozszerzyliśmy więc o wiedzę międzynarodową. Niezmienne pozostaje nasze przesłanie: uczmy się od siebie nawzajem.
W ubiegłorocznym Kongresie wzięło udział blisko 600 uczestników, poruszyliśmy najbardziej bieżące i wymagające wzajemnej dyskusji tematy jak na przykład problematyka środków zabezpieczających. O wadze spotkań w ramach Kongresu świadczy fakt, że patronatem honorowym Kongres został objęty zarówno przez Ministerstwo Sprawiedliwości jak i Ministerstwo Zdrowia, a swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele Rzecznika Praw Pacjenta, Sądu Najwyższego, Biura WHO oraz wielu innych znamienitych gości ze środowiska zarówno prawniczego jak i medycznego.
W czasie ubiegłorocznego Kongresu przyznane zostały po raz pierwszy Nagrody Aureliusza, a statuetki Aureliusza zostały wręczone w kategoriach Postać, Publikacja i Prawa Pacjenta. Formułę przyznawania Aureliuszy będziemy kontynuowali w trakcie III edycji naszego Kongresu. 

Z wielką radością zapraszamy Państwa na III Międzynarodowy Kongres Psychiatrii Sądowej.

Komitet naukowy i organizacyjny III Międzynarodowego Kongresu Psychiatrii Sądowej.

Link do strony Kongresu: www.kps.edu.pl

 

Pliki do pobrania

Metryka dokumentu


Dokument utworzył: Dokumnet z dnia: Dokument opublikował: Opublikowany w dniu:
Przemysław Stalski 21-03-2017 Przemysław Stalski 21-03-2017
Serwis pełni funkcję strony Biuletynu Informacji Publicznej Sądu Apelacyjnego w Łodzi