czcionka: największa srednia domyslna kontrast: kontrast
e-wokanda
Wyszukaj
Strona głównaInformacje podmiotoweRzecznik prasowyJednostki podległePrzydatne stronyInformacjeGalerieKontaktMapa strony Biuletyn Informacji Publicznej (BIP)

Instrukcja korzystania ze strony internetowej

Instrukcja korzystania ze strony BIP
 

Strona Sądu Apelacyjnego w Łodzi jest redagowana na podstawie ustawy o dostępie do informacji publicznej.

Użytkownik strony może wybrać zamieszczoną informację w menu przedmiotowym znajdującym się po lewej i prawej stronie ekranu, lub korzystając z paneli szybkiego dostępu rozmieszczonych w górnej części strony.

Poniżej tekstu każdego artykułu znajduje się rejestr ostatnio wprowadzonych zmian. Rejestr wszystkich zmian znajduje się w dziale „Rejestr zmian" w menu dolnym.
 
W pole wyszukiwania należy wpisać kluczowe słowa pożądanego tekstu, a następnie nacisnąć klawisz Enter lub nacisnąć przycisk "Szukaj" znajdujący się po prawej stronie pola. Zostanie wtedy wyświetlona lista znalezionych dokumentów i tematów odpowiadających kryteriom wyszukiwania. Strona prezentuje również rotacyjnie zmieniające się istotne banery informacyjne.

Do przeczytania niektórych dokumentów mogą być wymagane zainstalowane programy zewnętrzne:
- czytnik plików PDF np. Adobe PDF Reader
- program do kompresji danych np. 7-ZIP

Witryna internetowa Sądu Apelacyjnego w Łodzi posiada również dedykowaną dla urządzeń mobilnych "lekką" wersję. Po wpisaniu adresu strony internetowej Sądu Apelacyjengo w Łodzi, mechanizm automatycznie rozpozna wejście z urządzenia mobilnego i dopasuje wyświetlane treśći do mobilnej wersji.

Pliki do pobrania

Metryka dokumentu


Dokument utworzył: Dokumnet z dnia: Dokument opublikował: Opublikowany w dniu:
Paweł Pietrzak 08-11-2012 Przemysław Stalski 12-11-2012
Serwis pełni funkcję strony Biuletynu Informacji Publicznej Sądu Apelacyjnego w Łodzi