Sąd Apelacyjny W Łodzi

strona główna»rejestr zmian»podgląd

V M-n Kongres Psychiatrii Sądowej 10-11.05.2019

Szanowni Państwo

Już po raz piąty mamy przyjemność zaprosić Państwa na Międzynarodowy Kongres Psychiatrii Sądowej, który odbędzie się 10-11 maja 2019 r. Cieszymy się, że kolejny raz będziemy mogli dzielić się z Państwem wzajemną wymianą doświadczeń specjalistów z dziedziny prawa i medycyny zajmujących się opiniowaniem i orzecznictwem sądowo-psychiatrycznym.
Dotychczasowe spotkania naukowe w ramach Kongresu skupiły zainteresowanie ponad 1500 uczestników, w których specjaliści z zagranicznych ośrodków naukowych i klinicznych dzielili się z nami swoją wiedzą. W przyszłym roku gośćmi będą psychiatrzy z Włoch.
Mamy nadzieję, że Kongres tradycyjnie zostanie objęty patronatem honorowym zarówno przez Ministerstwo Sprawiedliwości jak i Ministerstwo Zdrowia, a swoją obecnością zaszczycą nas przedstawiciele RPO, RPP, SN, Biura WHO oraz wielu innych znamienitych gości ze środowiska zarówno prawniczego jak i medycznego.
Z ogromną sympatią i życzliwością został przyjęty przez Państwa zwyczaj przyznawania Nagrody Aureliusza, który na stałe wpisał się w ramy naszego Kongresu. Wyróżnienie to wręczane w kategoriach Postać, Publikacja i Prawa Pacjenta staje się symbolicznym sposobem podziękowania i uhonorowania osób, które w sposób szczególny przyczyniły się do działań na rzecz osób chorych psychicznie.
Tak duże zainteresowanie Kongresem motywuje nas do tego, aby każde następne spotkanie poruszało aktualne problemy z dziedziny prawa i psychiatrii, pobudzało do burzliwych dyskusji i refleksji, a przede wszystkim by spełniało Państwa oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy,

Piotr Gałecki i Krzysztof Eichstaedt

Bliższe informacje na temat Kongresu, w tym także dokładny program dostępne są pod adresem: http://kps.org.pl/

 

Pliki do pobrania

Metryka dokumentu


Dokument utworzył: Dokumnet z dnia: Dokument opublikował: Opublikowany w dniu:
Przemysław Stalski 02-04-2019 Przemysław Stalski 02-04-2019