Wydział:
Data:
Sygnatura:
Ostatnia aktualizacja danych:2020-09-22 8:00:17
1.Data:2020-09-23Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 909/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Małgorzata Stanek , Sędzia Tomasz Szabelski , Sędzia Dorota Ochalska-Gola
2.Data:2020-09-23Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III APa 4/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia Jolanta Wolska
3.Data:2020-09-23Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 691/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Anna Miastkowska , Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia Krystyna Golinowska
4.Data:2020-09-23Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 240/20
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia Małgorzata Stanek , Sędzia Tomasz Szabelski
5.Data:2020-09-23Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1377/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia Jolanta Wolska
6.Data:2020-09-23Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 786/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia Jolanta Wolska
7.Data:2020-09-23Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 794/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Anna Miastkowska , Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia Krystyna Golinowska
8.Data:2020-09-23Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 589/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia Małgorzata Stanek , Sędzia Krystyna Golinowska
9.Data:2020-09-23Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 734/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia Jolanta Wolska
10.Data:2020-09-23Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 2/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Joanna Walentkiewicz-Witkowska , Sędzia Małgorzata Stanek , Sędzia Anna Beniak
11.Data:2020-09-23Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1753/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia Jolanta Wolska
12.Data:2020-09-23Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1188/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia Jolanta Wolska
13.Data:2020-09-23Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 863/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Anna Miastkowska , Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia wizytator Małgorzata Dzięciołowska
14.Data:2020-09-23Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1227/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia Jolanta Wolska
15.Data:2020-09-23Godzina:11:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 354/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Krzysztof Depczyński , Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia Krystyna Golinowska
16.Data:2020-09-23Godzina:11:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 593/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia Małgorzata Stanek , Sędzia Krystyna Golinowska
17.Data:2020-09-23Godzina:11:50
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1321/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia Jolanta Wolska
18.Data:2020-09-23Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 955/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Krzysztof Depczyński , Sędzia Dariusz Limiera
19.Data:2020-09-23Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 910/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Anna Beniak , Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia Małgorzata Stanek
20.Data:2020-09-23Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 567/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia Małgorzata Stanek , Sędzia Krzysztof Depczyński
21.Data:2020-09-23Godzina:13:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 709/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Anna Beniak , Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia Małgorzata Stanek
22.Data:2020-09-23Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1066/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia Alicja Myszkowska , Sędzia wizytator Michał Kłos
23.Data:2020-09-23Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACz 1592/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia Alicja Myszkowska , Sędzia wizytator Michał Kłos
24.Data:2020-09-23Godzina:14:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 676/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Anna Beniak , Sędzia Joanna Walentkiewicz-Witkowska , Sędzia Dariusz Limiera
25.Data:2020-09-23Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 975/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Joanna Walentkiewicz-Witkowska , Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia Małgorzata Stanek
26.Data:2020-09-24Godzina:08:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 924/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Beata Michalska , Sędzia delegowany Paulina Kuźma , Sędzia Mirosław Godlewski
27.Data:2020-09-24Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1223/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Beata Michalska , Sędzia delegowany Paulina Kuźma , Sędzia Mirosław Godlewski
28.Data:2020-09-24Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 279/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Joanna Walentkiewicz-Witkowska , Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia Wiesława Kuberska
29.Data:2020-09-24Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1131/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Lucyna Guderska , Sędzia Beata Michalska , Sędzia Mirosław Godlewski
30.Data:2020-09-24Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1151/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Lucyna Guderska , Sędzia Beata Michalska , Sędzia Mirosław Godlewski
31.Data:2020-09-24Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 342/19
Miejsce -Sala:Budynek:SO w Łodzi
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Jarosław Papis , Sędzia Barbara Augustyniak , Sędzia delegowany Marek Surmacz , Sędzia Maria Wiatr , Sędzia Piotr Feliniak
32.Data:2020-09-24Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1385/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Lucyna Guderska , Sędzia Beata Michalska , Sędzia Mirosław Godlewski
33.Data:2020-09-24Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1244/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Lucyna Guderska , Sędzia Beata Michalska , Sędzia Mirosław Godlewski
34.Data:2020-09-24Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 80/20
Miejsce -Sala:Budynek:SO w Łodzi
Skład sędziowski:Sędzia Sławomir Lerman , Sędzia delegowany Paweł Urbaniak , Sędzia Piotr Feliniak
35.Data:2020-09-24Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 99/20
Miejsce -Sala:Budynek:SO w Łodzi
Skład sędziowski:Sędzia Sławomir Lerman , Sędzia delegowany Paweł Urbaniak , Sędzia Piotr Feliniak
36.Data:2020-09-24Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 167/20
Miejsce -Sala:Budynek:SO w Łodzi
Skład sędziowski:Sędzia Sławomir Lerman , Sędzia delegowany Paweł Urbaniak , Sędzia Piotr Feliniak
37.Data:2020-09-25Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I AGa 155/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia Krystyna Golinowska , Sędzia Krzysztof Depczyński
38.Data:2020-09-28Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 149/19
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Piotr Feliniak , Sędzia Maria Wiatr , Sędzia delegowany Piotr Cięciwa
39.Data:2020-09-28Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 310/18
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Sławomir Lerman , Sędzia Piotr Feliniak , Sędzia delegowany Piotr Cięciwa
40.Data:2020-09-28Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 3/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Iwona Szybka , Sędzia Lucyna Guderska
41.Data:2020-09-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1050/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Dorota Ochalska-Gola
42.Data:2020-09-28Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 693/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Anna Beniak
43.Data:2020-09-28Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 374/19
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Piotr Feliniak , Sędzia Maria Wiatr , Sędzia delegowany Robert Świecki
44.Data:2020-09-28Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1083/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Anna Beniak
45.Data:2020-09-29Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 537/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Wiesława Kuberska , Sędzia wizytator Michał Kłos , Sędzia Alicja Myszkowska
46.Data:2020-09-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 114/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Sławomir Wlazło , Sędzia delegowany Marek Surmacz , Sędzia Maria Wiatr
47.Data:2020-09-29Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 649/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Wiesława Kuberska , Sędzia wizytator Michał Kłos , Sędzia Alicja Myszkowska
48.Data:2020-09-29Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 75/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Sławomir Wlazło , Sędzia delegowany Marek Surmacz , Sędzia Maria Wiatr
49.Data:2020-09-29Godzina:09:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 636/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Wiesława Kuberska , Sędzia Tomasz Szabelski , Sędzia wizytator Michał Kłos
50.Data:2020-09-29Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1068/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Alicja Myszkowska , Sędzia wizytator Michał Kłos
51.Data:2020-09-29Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 352/19
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Maria Wiatr , Sędzia Piotr Feliniak , Sędzia delegowany Marek Surmacz
52.Data:2020-09-29Godzina:11:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I AGa 141/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Alicja Myszkowska , Sędzia Wiesława Kuberska , Sędzia wizytator Michał Kłos
53.Data:2020-09-29Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1002/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia delegowany Jacek Świerczyński , Sędzia Alicja Myszkowska
54.Data:2020-09-29Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 146/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Michał Kłos , Sędzia Alicja Myszkowska , Sędzia Wiesława Kuberska
55.Data:2020-09-29Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I AGa 207/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Krystyna Golinowska , Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia Jacek Pasikowski
56.Data:2020-09-29Godzina:12:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 698/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Krystyna Golinowska , Sędzia Krzysztof Depczyński , Sędzia Dariusz Limiera
57.Data:2020-09-29Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 34/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Krzysztof Eichstaedt , Sędzia delegowany Marek Surmacz , Sędzia Maria Wiatr
58.Data:2020-09-29Godzina:13:05
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 57/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Krzysztof Eichstaedt , Sędzia delegowany Marek Surmacz , Sędzia Maria Wiatr
59.Data:2020-09-29Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 379/19
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Jarosław Papis , Sędzia Maria Wiatr , Sędzia delegowany Marek Surmacz
60.Data:2020-09-29Godzina:13:25
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 145/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Jarosław Papis , Sędzia Sławomir Wlazło , Sędzia delegowany Marek Surmacz
61.Data:2020-09-29Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 277/19
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Jarosław Papis , Sędzia delegowany Marek Surmacz , Sędzia Sławomir Wlazło
62.Data:2020-09-30Godzina:08:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 33/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Jolanta Wolska , Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia delegowany Agnieszka Gocek
63.Data:2020-09-30Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 137/20
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Michał Kłos , Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia delegowany Jacek Świerczyński
64.Data:2020-09-30Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 179/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Beata Michalska , Sędzia Mirosław Godlewski , Sędzia delegowany Agnieszka Gocek
65.Data:2020-09-30Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 140/20
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Michał Kłos , Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia delegowany Jacek Świerczyński
66.Data:2020-09-30Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 327/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Beata Michalska , Sędzia Jolanta Wolska , Sędzia Mirosław Godlewski
67.Data:2020-09-30Godzina:09:50
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1152/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Beata Michalska , Sędzia delegowany Agnieszka Gocek , Sędzia Mirosław Godlewski
68.Data:2020-09-30Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 145/20
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Michał Kłos , Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia delegowany Jacek Świerczyński
69.Data:2020-09-30Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 3/20
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Bożena Wiklak , Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia delegowany Renata Lewicka
70.Data:2020-09-30Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 73/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Beata Michalska , Sędzia delegowany Agnieszka Gocek , Sędzia Mirosław Godlewski
71.Data:2020-09-30Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 343/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Beata Michalska , Sędzia delegowany Agnieszka Gocek , Sędzia Mirosław Godlewski
72.Data:2020-09-30Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 137/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Beata Michalska , Sędzia Mirosław Godlewski , Sędzia delegowany Agnieszka Gocek
73.Data:2020-09-30Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 657/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Bożena Wiklak , Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia delegowany Jacek Świerczyński
74.Data:2020-09-30Godzina:11:20
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Beata Michalska , Sędzia delegowany Agnieszka Gocek , Sędzia Mirosław Godlewski
75.Data:2020-09-30Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1058/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Alicja Myszkowska , Sędzia wizytator Anna Miastkowska , Sędzia delegowany Jacek Świerczyński
76.Data:2020-09-30Godzina:11:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I AGa 153/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Alicja Myszkowska , Sędzia wizytator Michał Kłos , Sędzia Dorota Ochalska-Gola
77.Data:2020-09-30Godzina:11:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 979/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Bożena Wiklak , Sędzia Wincenty Ślawski , Sędzia Tomasz Szabelski
78.Data:2020-09-30Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 877/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Bożena Wiklak , Sędzia Wincenty Ślawski , Sędzia Tomasz Szabelski
79.Data:2020-09-30Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 620/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Michał Kłos , Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia Alicja Myszkowska
80.Data:2020-09-30Godzina:12:40
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 7/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Beata Michalska , Sędzia Mirosław Godlewski , Sędzia delegowany Agnieszka Gocek
81.Data:2020-09-30Godzina:12:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 462/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Małgorzata Dzięciołowska , Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia delegowany Jacek Świerczyński
82.Data:2020-09-30Godzina:13:10
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 415/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Beata Michalska , Sędzia delegowany Agnieszka Gocek , Sędzia Mirosław Godlewski
83.Data:2020-09-30Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 576/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Jacek Pasikowski
84.Data:2020-09-30Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 595/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Jacek Pasikowski
85.Data:2020-09-30Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 226/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Beata Michalska , Sędzia delegowany Agnieszka Gocek , Sędzia Mirosław Godlewski
86.Data:2020-09-30Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 463/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Małgorzata Dzięciołowska , Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia delegowany Jacek Świerczyński
87.Data:2020-09-30Godzina:13:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 757/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak , Sędzia Małgorzata Stanek
88.Data:2020-09-30Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 417/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Beata Michalska , Sędzia delegowany Agnieszka Gocek , Sędzia Mirosław Godlewski
89.Data:2020-09-30Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 738/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak , Sędzia Małgorzata Stanek
90.Data:2020-09-30Godzina:14:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 473/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Małgorzata Dzięciołowska , Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia delegowany Jacek Świerczyński
91.Data:2020-09-30Godzina:14:20
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1841/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Beata Michalska , Sędzia Mirosław Godlewski , Sędzia delegowany Agnieszka Gocek
92.Data:2020-09-30Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 578/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Małgorzata Stanek , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak , Sędzia Jacek Pasikowski
93.Data:2020-09-30Godzina:14:50
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 227/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Beata Michalska , Sędzia delegowany Agnieszka Gocek , Sędzia Mirosław Godlewski
94.Data:2020-10-01Godzina:08:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1032/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Iwona Szybka , Sędzia Karol Kotyński , Sędzia Joanna Baranowska
95.Data:2020-10-01Godzina:08:50
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1242/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Iwona Szybka , Sędzia Joanna Baranowska , Sędzia Karol Kotyński
96.Data:2020-10-01Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1221/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Iwona Szybka , Sędzia Joanna Baranowska , Sędzia Karol Kotyński
97.Data:2020-10-01Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 866/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Iwona Szybka , Sędzia Joanna Baranowska , Sędzia Karol Kotyński
98.Data:2020-10-01Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1441/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Iwona Szybka , Sędzia Karol Kotyński , Sędzia Joanna Baranowska
99.Data:2020-10-01Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1562/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Iwona Szybka , Sędzia Joanna Baranowska , Sędzia Karol Kotyński
100.Data:2020-10-01Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1142/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Iwona Szybka , Sędzia Karol Kotyński , Sędzia Joanna Baranowska
101.Data:2020-10-01Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1241/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Iwona Szybka , Sędzia Joanna Baranowska , Sędzia Karol Kotyński
102.Data:2020-10-01Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1541/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Iwona Szybka , Sędzia Joanna Baranowska , Sędzia Karol Kotyński
103.Data:2020-10-01Godzina:12:40
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 807/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Iwona Szybka , Sędzia Karol Kotyński , Sędzia Joanna Baranowska
104.Data:2020-10-01Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1094/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Iwona Szybka , Sędzia Karol Kotyński , Sędzia Joanna Baranowska
105.Data:2020-10-01Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1166/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Iwona Szybka , Sędzia Joanna Baranowska , Sędzia Karol Kotyński
106.Data:2020-10-01Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 938/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Iwona Szybka , Sędzia Joanna Baranowska , Sędzia Karol Kotyński
107.Data:2020-10-01Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I AGa 232/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Anna Beniak
108.Data:2020-10-01Godzina:14:10
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1154/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Iwona Szybka , Sędzia Joanna Baranowska , Sędzia Karol Kotyński
109.Data:2020-10-01Godzina:14:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1229/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Iwona Szybka , Sędzia Joanna Baranowska , Sędzia Karol Kotyński
110.Data:2020-10-05Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 10/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Maria Wiatr , Sędzia wizytator Jarosław Papis , Sędzia delegowany Marek Surmacz
111.Data:2020-10-05Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 15/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Maria Wiatr , Sędzia wizytator Jarosław Papis , Sędzia delegowany Marek Surmacz
112.Data:2020-10-06Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 505/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Krzysztof Depczyński , Sędzia delegowany Jacek Świerczyński
113.Data:2020-10-06Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 451/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Wiesława Kuberska , Sędzia wizytator Michał Kłos , Sędzia Alicja Myszkowska
114.Data:2020-10-06Godzina:08:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III APa 5/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Lucyna Guderska , Sędzia Beata Michalska , Sędzia Mirosław Godlewski
115.Data:2020-10-06Godzina:09:10
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 814/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Lucyna Guderska , Sędzia Mirosław Godlewski , Sędzia Beata Michalska
116.Data:2020-10-06Godzina:09:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 653/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Wiesława Kuberska , Sędzia Anna Beniak , Sędzia wizytator Michał Kłos
117.Data:2020-10-06Godzina:09:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 644/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Krzysztof Depczyński , Sędzia delegowany Jacek Świerczyński
118.Data:2020-10-06Godzina:09:35
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1736/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Lucyna Guderska , Sędzia Beata Michalska , Sędzia Mirosław Godlewski
119.Data:2020-10-06Godzina:09:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 663/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Wiesława Kuberska , Sędzia Anna Beniak , Sędzia Joanna Walentkiewicz-Witkowska
120.Data:2020-10-06Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 242/18
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Maria Wiatr , Sędzia delegowany Paweł Urbaniak , Sędzia Sławomir Wlazło
121.Data:2020-10-06Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1199/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Lucyna Guderska , Sędzia Mirosław Godlewski , Sędzia Beata Michalska
122.Data:2020-10-06Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 705/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Lucyna Guderska , Sędzia Beata Michalska , Sędzia Mirosław Godlewski
123.Data:2020-10-06Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 405/20
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Joanna Walentkiewicz-Witkowska , Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia Wiesława Kuberska
124.Data:2020-10-06Godzina:10:50
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 20/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Lucyna Guderska , Sędzia Beata Michalska , Sędzia Mirosław Godlewski
125.Data:2020-10-06Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1044/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Alicja Myszkowska , Sędzia wizytator Michał Kłos
126.Data:2020-10-06Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 157/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Jarosław Papis , Sędzia delegowany Paweł Urbaniak , Sędzia Sławomir Wlazło
127.Data:2020-10-06Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 486/20
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Joanna Walentkiewicz-Witkowska , Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia Wiesława Kuberska
128.Data:2020-10-06Godzina:11:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1098/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Alicja Myszkowska , Sędzia wizytator Michał Kłos
129.Data:2020-10-06Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 146/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Jarosław Papis , Sędzia Sławomir Wlazło , Sędzia delegowany Paweł Urbaniak
130.Data:2020-10-06Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1022/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Lucyna Guderska , Sędzia Beata Michalska , Sędzia Mirosław Godlewski
131.Data:2020-10-06Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 927/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Lucyna Guderska , Sędzia Beata Michalska , Sędzia Mirosław Godlewski
132.Data:2020-10-06Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1135/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Alicja Myszkowska , Sędzia Wiesława Kuberska , Sędzia wizytator Michał Kłos
133.Data:2020-10-06Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 159/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Jarosław Papis , Sędzia delegowany Paweł Urbaniak , Sędzia Sławomir Wlazło
134.Data:2020-10-06Godzina:12:40
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 803/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Lucyna Guderska , Sędzia Mirosław Godlewski , Sędzia Beata Michalska
135.Data:2020-10-06Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1421/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Lucyna Guderska , Sędzia Beata Michalska , Sędzia Mirosław Godlewski
136.Data:2020-10-06Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1121/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Bożena Wiklak , Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia Tomasz Szabelski
137.Data:2020-10-06Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 481/20
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Joanna Walentkiewicz-Witkowska , Sędzia delegowany Jacek Świerczyński , Sędzia Wiesława Kuberska
138.Data:2020-10-06Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 211/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Jarosław Papis , Sędzia Sławomir Wlazło , Sędzia delegowany Paweł Urbaniak
139.Data:2020-10-06Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 693/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Lucyna Guderska , Sędzia Mirosław Godlewski , Sędzia Beata Michalska
140.Data:2020-10-06Godzina:13:35
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 697/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Anna Beniak , Sędzia Joanna Walentkiewicz-Witkowska , Sędzia Wiesława Kuberska
141.Data:2020-10-06Godzina:13:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1017/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Michał Kłos , Sędzia Alicja Myszkowska
142.Data:2020-10-06Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 686/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Lucyna Guderska , Sędzia Mirosław Godlewski , Sędzia Beata Michalska
143.Data:2020-10-06Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 224/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Jarosław Papis , Sędzia delegowany Paweł Urbaniak , Sędzia Sławomir Wlazło
144.Data:2020-10-06Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 953/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Anna Beniak , Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia Małgorzata Stanek
145.Data:2020-10-06Godzina:14:15
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1049/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Lucyna Guderska , Sędzia Beata Michalska , Sędzia Mirosław Godlewski
146.Data:2020-10-06Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 568/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Krzysztof Depczyński , Sędzia delegowany Jacek Świerczyński
147.Data:2020-10-06Godzina:14:40
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1718/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Lucyna Guderska , Sędzia Beata Michalska , Sędzia Mirosław Godlewski
148.Data:2020-10-06Godzina:14:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 969/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Anna Beniak , Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia Małgorzata Stanek
149.Data:2020-10-07Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKz 680/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Izabela Dercz , Sędzia delegowany Leszek Steć , Sędzia Barbara Augustyniak
150.Data:2020-10-08Godzina:08:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1540/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Joanna Baranowska , Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha
151.Data:2020-10-08Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1487/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Joanna Baranowska
152.Data:2020-10-08Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 180/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Piotr Feliniak , Sędzia Barbara Augustyniak , Sędzia delegowany Jacek Lisiak
153.Data:2020-10-08Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1635/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Joanna Baranowska , Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha
154.Data:2020-10-08Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 212/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Joanna Baranowska , Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha
155.Data:2020-10-08Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 46/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Piotr Feliniak , Sędzia delegowany Jacek Lisiak , Sędzia Barbara Augustyniak
156.Data:2020-10-08Godzina:10:10
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1055/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Joanna Baranowska
157.Data:2020-10-08Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1097/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Joanna Baranowska
158.Data:2020-10-08Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 196/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Piotr Feliniak , Sędzia Barbara Augustyniak , Sędzia delegowany Jacek Lisiak
159.Data:2020-10-08Godzina:10:50
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1050/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Joanna Baranowska
160.Data:2020-10-08Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1366/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Jolanta Wolska , Sędzia Beata Michalska
161.Data:2020-10-08Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 187/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Piotr Feliniak , Sędzia Barbara Augustyniak , Sędzia delegowany Jacek Lisiak
162.Data:2020-10-08Godzina:12:10
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1139/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Joanna Baranowska
163.Data:2020-10-08Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 169/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Piotr Feliniak , Sędzia delegowany Jacek Lisiak , Sędzia Barbara Augustyniak
164.Data:2020-10-08Godzina:12:40
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1010/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Joanna Baranowska
165.Data:2020-10-08Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1690/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Joanna Baranowska , Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha
166.Data:2020-10-08Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 212/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Piotr Feliniak , Sędzia Barbara Augustyniak , Sędzia delegowany Jacek Lisiak
167.Data:2020-10-08Godzina:13:20
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 276/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Joanna Baranowska
168.Data:2020-10-08Godzina:13:40
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1121/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Joanna Baranowska
169.Data:2020-10-08Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 222/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Piotr Feliniak , Sędzia Barbara Augustyniak , Sędzia delegowany Jacek Lisiak
170.Data:2020-10-08Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1263/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Joanna Baranowska , Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha
171.Data:2020-10-08Godzina:14:20
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1016/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Joanna Baranowska
172.Data:2020-10-08Godzina:14:40
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1111/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Joanna Baranowska
173.Data:2020-10-09Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 612/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia Małgorzata Stanek , Sędzia Krystyna Golinowska
174.Data:2020-10-09Godzina:09:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 613/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Małgorzata Stanek , Sędzia Krystyna Golinowska , Sędzia Jacek Pasikowski
175.Data:2020-10-09Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 617/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Małgorzata Stanek , Sędzia Jacek Pasikowski
176.Data:2020-10-09Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 780/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Małgorzata Stanek , Sędzia Krystyna Golinowska , Sędzia Jacek Pasikowski
177.Data:2020-10-09Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1056/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Anna Miastkowska , Sędzia Jacek Pasikowski
178.Data:2020-10-09Godzina:11:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1091/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Anna Miastkowska , Sędzia Jacek Pasikowski
179.Data:2020-10-09Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 113/20
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Anna Miastkowska , Sędzia Jacek Pasikowski
180.Data:2020-10-09Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 395/20
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia Małgorzata Stanek , Sędzia Tomasz Szabelski
181.Data:2020-10-09Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 248/20
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Krzysztof Depczyński , Sędzia wizytator Bożena Wiklak , Sędzia Jacek Pasikowski
182.Data:2020-10-09Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1030/18
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia Alicja Myszkowska , Sędzia wizytator Bożena Wiklak
183.Data:2020-10-09Godzina:14:05
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 487/20
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia Małgorzata Stanek , Sędzia Joanna Walentkiewicz-Witkowska
184.Data:2020-10-09Godzina:14:05
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1001/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Krystyna Golinowska , Sędzia wizytator Bożena Wiklak , Sędzia Jacek Pasikowski
185.Data:2020-10-09Godzina:14:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 494/20
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia Małgorzata Stanek , Sędzia Joanna Walentkiewicz-Witkowska
186.Data:2020-10-09Godzina:15:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 997/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Joanna Walentkiewicz-Witkowska , Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia Małgorzata Stanek
187.Data:2020-10-12Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 346/19
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Jarosław Papis , Sędzia delegowany Przemysław Zabłocki , Sędzia Barbara Augustyniak
188.Data:2020-10-13Godzina:08:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 715/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Jolanta Wolska
189.Data:2020-10-13Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1202/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Jolanta Wolska , Sędzia Jacek Zajączkowski
190.Data:2020-10-13Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 233/19
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Krzysztof Eichstaedt , Sędzia Barbara Augustyniak , Sędzia delegowany Paweł Urbaniak
191.Data:2020-10-13Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1352/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Bożena Wiklak , Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia delegowany Jolanta Jachowicz
192.Data:2020-10-13Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1052/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Jolanta Wolska , Sędzia Jacek Zajączkowski
193.Data:2020-10-13Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 337/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Jolanta Wolska , Sędzia Jacek Zajączkowski
194.Data:2020-10-13Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1299/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia wizytator Bożena Wiklak , Sędzia delegowany Jolanta Jachowicz
195.Data:2020-10-13Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 189/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Sławomir Wlazło , Sędzia delegowany Marek Surmacz , Sędzia Marian Baliński
196.Data:2020-10-13Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 256/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Jolanta Wolska , Sędzia Jacek Zajączkowski
197.Data:2020-10-13Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 758/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Wiesława Kuberska , Sędzia Joanna Walentkiewicz-Witkowska , Sędzia delegowany Jolanta Jachowicz
198.Data:2020-10-13Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 920/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Jolanta Wolska
199.Data:2020-10-13Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1081/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Jolanta Wolska , Sędzia Jacek Zajączkowski
200.Data:2020-10-13Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 50/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Sławomir Wlazło , Sędzia Marian Baliński , Sędzia delegowany Marek Surmacz
201.Data:2020-10-13Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 930/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Jolanta Wolska
202.Data:2020-10-13Godzina:11:15
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1185/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Jolanta Wolska , Sędzia Jacek Zajączkowski
203.Data:2020-10-13Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1047/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Bożena Wiklak , Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak
204.Data:2020-10-13Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 156/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Sławomir Wlazło , Sędzia delegowany Marek Surmacz , Sędzia Marian Baliński
205.Data:2020-10-13Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 45/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Sławomir Wlazło , Sędzia Marian Baliński , Sędzia delegowany Marek Surmacz
206.Data:2020-10-13Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 813/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Jolanta Wolska
207.Data:2020-10-13Godzina:13:15
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 890/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Jolanta Wolska
208.Data:2020-10-13Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 182/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Sławomir Wlazło , Sędzia delegowany Marek Surmacz , Sędzia Marian Baliński
209.Data:2020-10-13Godzina:13:40
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1872/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Jolanta Wolska , Sędzia Jacek Zajączkowski
210.Data:2020-10-13Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1318/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Jolanta Wolska , Sędzia Jacek Zajączkowski
211.Data:2020-10-13Godzina:14:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1127/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Jolanta Wolska , Sędzia Jacek Zajączkowski
212.Data:2020-10-14Godzina:08:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1284/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Rodak , Sędzia Iwona Szybka , Sędzia Karol Kotyński
213.Data:2020-10-14Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 930/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia delegowany Jarosław Pawlak
214.Data:2020-10-14Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1153/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Rodak , Sędzia Karol Kotyński , Sędzia Iwona Szybka
215.Data:2020-10-14Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 429/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Krystyna Golinowska , Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia Wincenty Ślawski
216.Data:2020-10-14Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1593/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Rodak , Sędzia Karol Kotyński , Sędzia Iwona Szybka
217.Data:2020-10-14Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 499/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Krystyna Golinowska , Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia Wincenty Ślawski
218.Data:2020-10-14Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1413/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Rodak , Sędzia Iwona Szybka , Sędzia Karol Kotyński
219.Data:2020-10-14Godzina:10:10
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 915/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Rodak , Sędzia Karol Kotyński , Sędzia Iwona Szybka
220.Data:2020-10-14Godzina:10:35
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1160/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Rodak , Sędzia Iwona Szybka , Sędzia Karol Kotyński
221.Data:2020-10-14Godzina:10:35
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 879/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Krystyna Golinowska , Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia Małgorzata Stanek
222.Data:2020-10-14Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 873/18
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Rodak , Sędzia Anna Szczepaniak-Cicha , Sędzia Karol Kotyński
223.Data:2020-10-14Godzina:11:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1096/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Małgorzata Stanek , Sędzia Tomasz Szabelski , Sędzia Dorota Ochalska-Gola
224.Data:2020-10-14Godzina:11:20
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 895/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Rodak , Sędzia Iwona Szybka , Sędzia Karol Kotyński
225.Data:2020-10-14Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1487/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Małgorzata Stanek , Sędzia Anna Beniak , Sędzia Dorota Ochalska-Gola
226.Data:2020-10-14Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1255/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Rodak , Sędzia Iwona Szybka , Sędzia Karol Kotyński
227.Data:2020-10-14Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1494/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Małgorzata Stanek , Sędzia Anna Beniak , Sędzia Dorota Ochalska-Gola
228.Data:2020-10-14Godzina:12:40
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 853/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Rodak , Sędzia Iwona Szybka , Sędzia Karol Kotyński
229.Data:2020-10-14Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1248/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Rodak , Sędzia Karol Kotyński , Sędzia Iwona Szybka
230.Data:2020-10-14Godzina:13:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 610/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Małgorzata Stanek , Sędzia Anna Beniak , Sędzia Krystyna Golinowska
231.Data:2020-10-14Godzina:13:20
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1309/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Rodak , Sędzia Iwona Szybka , Sędzia Karol Kotyński
232.Data:2020-10-14Godzina:13:45
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1133/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Rodak , Sędzia Karol Kotyński , Sędzia Iwona Szybka
233.Data:2020-10-14Godzina:14:10
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 589/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Rodak , Sędzia Iwona Szybka , Sędzia Karol Kotyński
234.Data:2020-10-14Godzina:14:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 873/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Anna Rodak , Sędzia Iwona Szybka , Sędzia Karol Kotyński
235.Data:2020-10-15Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1163/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Alicja Myszkowska , Sędzia wizytator Michał Kłos , Sędzia Dorota Ochalska-Gola
236.Data:2020-10-15Godzina:08:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 13/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Mirosław Godlewski , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia delegowany Dorota Załęska
237.Data:2020-10-15Godzina:08:50
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 715/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Mirosław Godlewski , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia delegowany Dorota Załęska
238.Data:2020-10-15Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 293/19
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Jarosław Papis , Sędzia Barbara Augustyniak , Sędzia delegowany Michał Błoński
239.Data:2020-10-15Godzina:09:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 278/20
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Alicja Myszkowska , Sędzia wizytator Michał Kłos , Sędzia Dariusz Limiera
240.Data:2020-10-15Godzina:09:10
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 731/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Mirosław Godlewski , Sędzia delegowany Dorota Załęska , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka
241.Data:2020-10-15Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 760/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Mirosław Godlewski , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia delegowany Dorota Załęska
242.Data:2020-10-15Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I AGa 256/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Wincenty Ślawski , Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia delegowany Renata Szatkowska
243.Data:2020-10-15Godzina:09:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 384/20
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Alicja Myszkowska , Sędzia wizytator Michał Kłos , Sędzia Dorota Ochalska-Gola
244.Data:2020-10-15Godzina:09:50
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1310/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Mirosław Godlewski , Sędzia delegowany Dorota Załęska , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka
245.Data:2020-10-15Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 7/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Jarosław Papis , Sędzia delegowany Tomasz Pintara , Sędzia Barbara Augustyniak
246.Data:2020-10-15Godzina:10:10
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 947/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Mirosław Godlewski , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia delegowany Dorota Załęska
247.Data:2020-10-15Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 775/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Mirosław Godlewski , Sędzia Beata Michalska , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka
248.Data:2020-10-15Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I AGa 267/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Michał Kłos , Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia Alicja Myszkowska
249.Data:2020-10-15Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 96/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Jarosław Papis , Sędzia delegowany Tomasz Pintara , Sędzia Barbara Augustyniak
250.Data:2020-10-15Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 323/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Mirosław Godlewski , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia Beata Michalska
251.Data:2020-10-15Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1009/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Michał Kłos , Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia Alicja Myszkowska
252.Data:2020-10-15Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 8/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Jarosław Papis , Sędzia Barbara Augustyniak , Sędzia delegowany Tomasz Pintara
253.Data:2020-10-15Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1034/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Michał Kłos , Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia Alicja Myszkowska
254.Data:2020-10-15Godzina:12:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 402/20
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Joanna Walentkiewicz-Witkowska , Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia Małgorzata Stanek
255.Data:2020-10-15Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1043/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Mirosław Godlewski , Sędzia delegowany Dorota Załęska , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka
256.Data:2020-10-15Godzina:12:40
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 454/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Mirosław Godlewski , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia delegowany Dorota Załęska
257.Data:2020-10-15Godzina:12:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 510/20
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Joanna Walentkiewicz-Witkowska , Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia Małgorzata Stanek
258.Data:2020-10-15Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1832/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Mirosław Godlewski , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia delegowany Dorota Załęska
259.Data:2020-10-15Godzina:13:20
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1822/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Mirosław Godlewski , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia delegowany Dorota Załęska
260.Data:2020-10-15Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 519/20
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Joanna Walentkiewicz-Witkowska , Sędzia delegowany Jacek Świerczyński , Sędzia Wiesława Kuberska
261.Data:2020-10-15Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1270/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Mirosław Godlewski , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia delegowany Dorota Załęska
262.Data:2020-10-15Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 551/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Anna Miastkowska , Sędzia Joanna Walentkiewicz-Witkowska , Sędzia delegowany Jacek Świerczyński
263.Data:2020-10-15Godzina:14:15
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 629/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Mirosław Godlewski , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia delegowany Dorota Załęska
264.Data:2020-10-15Godzina:14:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 598/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Anna Miastkowska , Sędzia Joanna Walentkiewicz-Witkowska , Sędzia delegowany Jacek Świerczyński
265.Data:2020-10-15Godzina:14:45
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1651/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Mirosław Godlewski , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia delegowany Dorota Załęska
266.Data:2020-10-15Godzina:15:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 506/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Anna Miastkowska , Sędzia Joanna Walentkiewicz-Witkowska , Sędzia delegowany Jacek Świerczyński
267.Data:2020-10-16Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1023/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Wiesława Kuberska , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak
268.Data:2020-10-16Godzina:09:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1024/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Wiesława Kuberska , Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak
269.Data:2020-10-16Godzina:09:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1027/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Wiesława Kuberska , Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak
270.Data:2020-10-16Godzina:09:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1453/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Małgorzata Stanek , Sędzia Joanna Walentkiewicz-Witkowska , Sędzia Dorota Ochalska-Gola
271.Data:2020-10-16Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1004/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Krzysztof Depczyński , Sędzia Alicja Myszkowska
272.Data:2020-10-16Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I AGa 43/20
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Wiesława Kuberska , Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak
273.Data:2020-10-16Godzina:11:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 671/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Wiesława Kuberska , Sędzia Anna Beniak , Sędzia Joanna Walentkiewicz-Witkowska
274.Data:2020-10-16Godzina:11:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1018/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Krzysztof Depczyński , Sędzia Alicja Myszkowska
275.Data:2020-10-16Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I AGa 108/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia Joanna Walentkiewicz-Witkowska , Sędzia Krzysztof Depczyński
276.Data:2020-10-16Godzina:12:55
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1175/18
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia Alicja Myszkowska , Sędzia wizytator Bożena Wiklak
277.Data:2020-10-16Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 828/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Wiesława Kuberska
278.Data:2020-10-16Godzina:14:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 529/20
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia Wiesława Kuberska , Sędzia Joanna Walentkiewicz-Witkowska
279.Data:2020-10-16Godzina:14:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 944/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Małgorzata Stanek , Sędzia Joanna Walentkiewicz-Witkowska , Sędzia Dorota Ochalska-Gola
280.Data:2020-10-16Godzina:15:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 851/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Wiesława Kuberska , Sędzia Joanna Walentkiewicz-Witkowska , Sędzia Dorota Ochalska-Gola
281.Data:2020-10-19Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1017/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Karol Kotyński , Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Iwona Szybka
282.Data:2020-10-20Godzina:08:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1729/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Karol Kotyński , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia Anna Rodak
283.Data:2020-10-20Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 36/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Karol Kotyński , Sędzia Anna Rodak , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka
284.Data:2020-10-20Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 126/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Krzysztof Eichstaedt , Sędzia Maria Wiatr , Sędzia Barbara Augustyniak
285.Data:2020-10-20Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 589/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Karol Kotyński , Sędzia Anna Rodak , Sędzia Jacek Zajączkowski
286.Data:2020-10-20Godzina:09:50
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1123/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Karol Kotyński , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia Anna Rodak
287.Data:2020-10-20Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 88/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Sławomir Lerman , Sędzia Maria Wiatr , Sędzia Piotr Feliniak , Sędzia wizytator Jarosław Papis , Sędzia delegowany Elżbieta Pęcherzewska
288.Data:2020-10-20Godzina:10:10
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 720/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Karol Kotyński , Sędzia Anna Rodak , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka
289.Data:2020-10-20Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 220/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Karol Kotyński , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia Anna Rodak
290.Data:2020-10-20Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 419/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Karol Kotyński , Sędzia Anna Rodak , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka
291.Data:2020-10-20Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 109/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Jarosław Papis , Sędzia Barbara Augustyniak , Sędzia Sławomir Wlazło , Sędzia Maria Wiatr , Sędzia Marian Baliński
292.Data:2020-10-20Godzina:12:10
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1759/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Karol Kotyński , Sędzia Anna Rodak , Sędzia Jacek Zajączkowski
293.Data:2020-10-20Godzina:12:40
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 378/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Karol Kotyński , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia Anna Rodak
294.Data:2020-10-20Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 912/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Karol Kotyński , Sędzia Anna Rodak , Sędzia Jacek Zajączkowski
295.Data:2020-10-20Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 217/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Jarosław Papis , Sędzia Sławomir Wlazło , Sędzia Marian Baliński
296.Data:2020-10-20Godzina:13:20
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 248/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Karol Kotyński , Sędzia Anna Rodak , Sędzia Jacek Zajączkowski
297.Data:2020-10-20Godzina:13:40
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 898/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Karol Kotyński , Sędzia Anna Rodak , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka
298.Data:2020-10-20Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1756/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Karol Kotyński , Sędzia Anna Rodak , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka
299.Data:2020-10-20Godzina:14:25
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 228/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Karol Kotyński , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia Anna Rodak
300.Data:2020-10-20Godzina:14:50
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1689/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Karol Kotyński , Sędzia Anna Rodak , Sędzia Dorota Rzeźniowiecka
301.Data:2020-10-21Godzina:08:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1350/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Jolanta Wolska , Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Beata Michalska
302.Data:2020-10-21Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 707/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Jolanta Wolska , Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Beata Michalska
303.Data:2020-10-21Godzina:09:25
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 672/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Jolanta Wolska , Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Beata Michalska
304.Data:2020-10-21Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 581/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Jolanta Wolska , Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Beata Michalska
305.Data:2020-10-21Godzina:10:10
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1325/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Jolanta Wolska , Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Beata Michalska
306.Data:2020-10-21Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1135/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Jolanta Wolska , Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Beata Michalska
307.Data:2020-10-21Godzina:10:45
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1015/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Jolanta Wolska , Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Beata Michalska
308.Data:2020-10-21Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 123/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Jolanta Wolska , Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Beata Michalska
309.Data:2020-10-21Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 311/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Lucyna Guderska , Sędzia Beata Michalska , Sędzia Jacek Zajączkowski
310.Data:2020-10-21Godzina:12:45
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1533/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Lucyna Guderska , Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Beata Michalska
311.Data:2020-10-21Godzina:13:10
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1742/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Lucyna Guderska , Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Beata Michalska
312.Data:2020-10-21Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1754/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Lucyna Guderska , Sędzia Jacek Zajączkowski , Sędzia Beata Michalska
313.Data:2020-10-21Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 940/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Lucyna Guderska , Sędzia Beata Michalska , Sędzia Jacek Zajączkowski
314.Data:2020-10-21Godzina:14:15
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 342/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Lucyna Guderska , Sędzia Beata Michalska , Sędzia Jacek Zajączkowski
315.Data:2020-10-21Godzina:14:35
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 101/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Lucyna Guderska , Sędzia Beata Michalska , Sędzia Jacek Zajączkowski
316.Data:2020-10-21Godzina:14:55
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 448/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Lucyna Guderska , Sędzia Beata Michalska , Sędzia Jacek Zajączkowski
317.Data:2020-10-22Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I AGa 266/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak , Sędzia wizytator Michał Kłos
318.Data:2020-10-22Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 95/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Krzysztof Eichstaedt , Sędzia Maria Wiatr , Sędzia delegowany Tomasz Pintara
319.Data:2020-10-22Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I AGa 296/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak , Sędzia Wiesława Kuberska
320.Data:2020-10-22Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 221/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Krzysztof Eichstaedt , Sędzia delegowany Tomasz Pintara , Sędzia Maria Wiatr
321.Data:2020-10-22Godzina:09:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I AGa 293/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Michał Kłos , Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak
322.Data:2020-10-22Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 136/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Krzysztof Eichstaedt , Sędzia Maria Wiatr , Sędzia delegowany Tomasz Pintara
323.Data:2020-10-22Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1062/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Michał Kłos , Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak
324.Data:2020-10-22Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1042/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Bożena Wiklak , Sędzia Wincenty Ślawski , Sędzia Anna Beniak
325.Data:2020-10-22Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 184/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Krzysztof Eichstaedt , Sędzia delegowany Tomasz Pintara , Sędzia Maria Wiatr
326.Data:2020-10-22Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 845/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak , Sędzia wizytator Michał Kłos
327.Data:2020-10-22Godzina:11:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1088/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Bożena Wiklak , Sędzia Wincenty Ślawski , Sędzia Anna Beniak
328.Data:2020-10-22Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 152/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Krzysztof Eichstaedt , Sędzia delegowany Tomasz Pintara , Sędzia Maria Wiatr
329.Data:2020-10-22Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 464/20
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia Tomasz Szabelski , Sędzia Anna Beniak
330.Data:2020-10-22Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 943/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Wincenty Ślawski , Sędzia Anna Beniak , Sędzia wizytator Bożena Wiklak
331.Data:2020-10-23Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 456/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Małgorzata Dzięciołowska , Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak
332.Data:2020-10-23Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 161/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Barbara Augustyniak , Sędzia Piotr Feliniak , Sędzia delegowany Paweł Urbaniak
333.Data:2020-10-23Godzina:09:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 474/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Małgorzata Dzięciołowska , Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak
334.Data:2020-10-23Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 181/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Barbara Augustyniak , Sędzia Piotr Feliniak , Sędzia delegowany Paweł Urbaniak
335.Data:2020-10-23Godzina:09:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 878/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Krystyna Golinowska , Sędzia wizytator Małgorzata Dzięciołowska , Sędzia Jacek Pasikowski
336.Data:2020-10-23Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 391/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Krystyna Golinowska
337.Data:2020-10-23Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 360/19
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Barbara Augustyniak , Sędzia Piotr Feliniak , Sędzia delegowany Leszek Steć
338.Data:2020-10-23Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I AGa 288/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Małgorzata Dzięciołowska , Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak
339.Data:2020-10-23Godzina:11:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I AGa 269/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Anna Miastkowska , Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia Krystyna Golinowska
340.Data:2020-10-23Godzina:11:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I AGa 295/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Małgorzata Dzięciołowska , Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak
341.Data:2020-10-23Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I AGa 304/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Anna Miastkowska , Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia Krystyna Golinowska
342.Data:2020-10-23Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I AGa 301/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Małgorzata Dzięciołowska , Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak
343.Data:2020-10-23Godzina:12:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 596/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Małgorzata Dzięciołowska , Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak
344.Data:2020-10-23Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 600/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Małgorzata Dzięciołowska , Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak
345.Data:2020-10-23Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 188/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Barbara Augustyniak , Sędzia Piotr Feliniak , Sędzia delegowany Leszek Steć
346.Data:2020-10-23Godzina:14:05
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 605/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Małgorzata Dzięciołowska , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak , Sędzia Jacek Pasikowski
347.Data:2020-10-23Godzina:14:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1021/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Anna Miastkowska , Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia wizytator Małgorzata Dzięciołowska
348.Data:2020-10-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 387/19
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Krzysztof Eichstaedt , Sędzia Marian Baliński , Sędzia delegowany Marek Surmacz
349.Data:2020-10-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 730/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Bożena Wiklak , Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia delegowany Ryszard Badio
350.Data:2020-10-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 731/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Wincenty Ślawski , Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia delegowany Marta Witoszyńska
351.Data:2020-10-26Godzina:10:35
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 734/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Bożena Wiklak , Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia delegowany Ryszard Badio
352.Data:2020-10-26Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 740/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Wincenty Ślawski , Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia delegowany Marta Witoszyńska
353.Data:2020-10-26Godzina:11:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 736/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Bożena Wiklak , Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia delegowany Ryszard Badio
354.Data:2020-10-26Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 743/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Wincenty Ślawski , Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia delegowany Marta Witoszyńska
355.Data:2020-10-27Godzina:08:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1723/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia delegowany Barbara Kempa , Sędzia Anna Rodak
356.Data:2020-10-27Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1647/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia Anna Rodak , Sędzia delegowany Barbara Kempa
357.Data:2020-10-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 171/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Sławomir Lerman , Sędzia Maria Wiatr , Sędzia Barbara Augustyniak
358.Data:2020-10-27Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1247/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia Anna Rodak , Sędzia delegowany Barbara Kempa
359.Data:2020-10-27Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 206/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Sławomir Lerman , Sędzia Maria Wiatr , Sędzia Barbara Augustyniak
360.Data:2020-10-27Godzina:09:50
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1150/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia delegowany Barbara Kempa , Sędzia Anna Rodak
361.Data:2020-10-27Godzina:10:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 151/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Sławomir Lerman , Sędzia Barbara Augustyniak , Sędzia Maria Wiatr
362.Data:2020-10-27Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III APa 46/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia delegowany Barbara Kempa , Sędzia Anna Rodak
363.Data:2020-10-27Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 67/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Sławomir Lerman , Sędzia Maria Wiatr , Sędzia Barbara Augustyniak
364.Data:2020-10-27Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 122/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Sławomir Lerman , Sędzia Barbara Augustyniak , Sędzia Maria Wiatr
365.Data:2020-10-27Godzina:11:45
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 178/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia Mirosław Godlewski , Sędzia Karol Kotyński
366.Data:2020-10-27Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 549/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia Anna Rodak , Sędzia delegowany Barbara Kempa
367.Data:2020-10-27Godzina:12:40
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1737/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia delegowany Barbara Kempa , Sędzia Anna Rodak
368.Data:2020-10-27Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 102/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Sławomir Lerman , Sędzia Barbara Augustyniak , Sędzia delegowany Beata Szafaryn
369.Data:2020-10-27Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1311/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia Anna Rodak , Sędzia delegowany Barbara Kempa
370.Data:2020-10-27Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 768/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia Anna Rodak , Sędzia delegowany Romuald Kompanowski
371.Data:2020-10-27Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 106/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Sławomir Lerman , Sędzia Barbara Augustyniak , Sędzia delegowany Beata Szafaryn
372.Data:2020-10-27Godzina:14:10
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 975/19
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia Anna Rodak , Sędzia delegowany Barbara Kempa
373.Data:2020-10-27Godzina:14:30
Wydział:III Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sygnatura:III AUa 1659/20
Miejsce -Sala:32
Skład sędziowski:Sędzia Dorota Rzeźniowiecka , Sędzia Anna Rodak , Sędzia delegowany Barbara Kempa
374.Data:2020-10-28Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 884/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia Alicja Myszkowska , Sędzia wizytator Michał Kłos
375.Data:2020-10-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I AGa 278/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Małgorzata Stanek , Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia delegowany Renata Lewicka
376.Data:2020-10-28Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 885/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia delegowany Jacek Świerczyński , Sędzia wizytator Michał Kłos
377.Data:2020-10-28Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I AGa 292/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Małgorzata Stanek , Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia delegowany Renata Lewicka
378.Data:2020-10-28Godzina:09:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 940/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia delegowany Jacek Świerczyński , Sędzia wizytator Michał Kłos
379.Data:2020-10-28Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1008/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia delegowany Jacek Świerczyński , Sędzia wizytator Michał Kłos
380.Data:2020-10-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 729/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Wincenty Ślawski , Sędzia Krystyna Golinowska , Sędzia Dariusz Limiera
381.Data:2020-10-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 108/20
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Krzysztof Depczyński , Sędzia Jacek Pasikowski
382.Data:2020-10-28Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1451/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Wincenty Ślawski , Sędzia Krystyna Golinowska , Sędzia Dariusz Limiera
383.Data:2020-10-28Godzina:11:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 59/20
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Krzysztof Depczyński , Sędzia Jacek Pasikowski
384.Data:2020-10-28Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 355/20
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Krzysztof Depczyński , Sędzia Jacek Pasikowski
385.Data:2020-10-28Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 631/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Małgorzata Stanek , Sędzia Krystyna Golinowska , Sędzia Jacek Pasikowski
386.Data:2020-10-28Godzina:13:35
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1480/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Małgorzata Stanek , Sędzia Tomasz Szabelski , Sędzia Krystyna Golinowska
387.Data:2020-10-28Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 592/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Małgorzata Stanek , Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak
388.Data:2020-10-28Godzina:14:35
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 788/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Małgorzata Stanek , Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak
389.Data:2020-10-29Godzina:08:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 602/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia Wincenty Ślawski , Sędzia Krystyna Golinowska
390.Data:2020-10-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 299/19
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Sławomir Wlazło , Sędzia wizytator Izabela Dercz , Sędzia delegowany Piotr Cięciwa
391.Data:2020-10-29Godzina:09:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1015/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Wiesława Kuberska , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak
392.Data:2020-10-29Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 621/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia Wincenty Ślawski , Sędzia Krystyna Golinowska
393.Data:2020-10-29Godzina:09:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 22/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Sławomir Wlazło , Sędzia wizytator Izabela Dercz , Sędzia delegowany Piotr Cięciwa
394.Data:2020-10-29Godzina:09:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 628/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia Wincenty Ślawski , Sędzia Krystyna Golinowska
395.Data:2020-10-29Godzina:09:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 993/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Wiesława Kuberska , Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak
396.Data:2020-10-29Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I AGa 272/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak , Sędzia wizytator Bożena Wiklak
397.Data:2020-10-29Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 599/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Krystyna Golinowska , Sędzia Dariusz Limiera , Sędzia Wincenty Ślawski
398.Data:2020-10-29Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 604/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Wiesława Kuberska , Sędzia Anna Beniak , Sędzia wizytator Michał Kłos
399.Data:2020-10-29Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 6/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Sławomir Wlazło , Sędzia delegowany Marek Surmacz , Sędzia wizytator Izabela Dercz
400.Data:2020-10-29Godzina:11:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 546/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Wiesława Kuberska , Sędzia Tomasz Szabelski , Sędzia wizytator Michał Kłos
401.Data:2020-10-29Godzina:11:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 960/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Krystyna Golinowska , Sędzia wizytator Bożena Wiklak , Sędzia Anna Beniak
402.Data:2020-10-29Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1512/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Krystyna Golinowska , Sędzia wizytator Bożena Wiklak , Sędzia Anna Beniak
403.Data:2020-10-29Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I AGa 102/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Wiesława Kuberska , Sędzia Tomasz Szabelski , Sędzia Joanna Walentkiewicz-Witkowska
404.Data:2020-10-29Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 421/20
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Krystyna Golinowska , Sędzia wizytator Bożena Wiklak , Sędzia Tomasz Szabelski
405.Data:2020-10-29Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 493/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Tomasz Szabelski , Sędzia Joanna Walentkiewicz-Witkowska , Sędzia Wiesława Kuberska
406.Data:2020-10-29Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I AGa 290/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Anna Beniak , Sędzia Wincenty Ślawski , Sędzia Małgorzata Stanek
407.Data:2020-10-29Godzina:14:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 615/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Tomasz Szabelski , Sędzia Joanna Walentkiewicz-Witkowska , Sędzia Wiesława Kuberska
408.Data:2020-10-29Godzina:14:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1006/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Anna Beniak , Sędzia Wincenty Ślawski , Sędzia Małgorzata Stanek
409.Data:2020-10-29Godzina:14:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 475/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Tomasz Szabelski , Sędzia Joanna Walentkiewicz-Witkowska , Sędzia Wiesława Kuberska
410.Data:2020-10-29Godzina:15:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 1041/19
Miejsce -Sala:33
Skład sędziowski:Sędzia Anna Beniak , Sędzia Wincenty Ślawski , Sędzia Małgorzata Stanek
411.Data:2020-10-30Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 200/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Izabela Dercz , Sędzia delegowany Tomasz Pintara , Sędzia Marian Baliński
412.Data:2020-10-30Godzina:09:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 38/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Izabela Dercz , Sędzia delegowany Tomasz Pintara , Sędzia Marian Baliński
413.Data:2020-10-30Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 59/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Izabela Dercz , Sędzia Marian Baliński , Sędzia delegowany Tomasz Pintara
414.Data:2020-10-30Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 905/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Wiesława Kuberska , Sędzia Alicja Myszkowska , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak
415.Data:2020-10-30Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 176/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Izabela Dercz , Sędzia delegowany Tomasz Pintara , Sędzia Marian Baliński
416.Data:2020-10-30Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 195/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Izabela Dercz , Sędzia delegowany Tomasz Pintara , Sędzia Marian Baliński
417.Data:2020-10-30Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 101/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Izabela Dercz , Sędzia Marian Baliński , Sędzia delegowany Tomasz Pintara
418.Data:2020-11-04Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 76/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Maria Wiatr , Sędzia Piotr Feliniak , Sędzia delegowany Marek Surmacz
419.Data:2020-11-04Godzina:09:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 94/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Maria Wiatr , Sędzia Piotr Feliniak , Sędzia delegowany Marek Surmacz
420.Data:2020-11-04Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 163/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Maria Wiatr , Sędzia Barbara Augustyniak , Sędzia delegowany Leszek Steć
421.Data:2020-11-04Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 44/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Marian Baliński , Sędzia Maria Wiatr , Sędzia delegowany Tomasz Pintara
422.Data:2020-11-04Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 41/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Marian Baliński , Sędzia Piotr Feliniak , Sędzia delegowany Tomasz Pintara
423.Data:2020-11-10Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 242/20
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Barbara Augustyniak , Sędzia delegowany Leszek Steć , Sędzia Maria Wiatr
424.Data:2020-11-13Godzina:09:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 497/19
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Małgorzata Dzięciołowska , Sędzia Jacek Pasikowski , Sędzia delegowany Jarosław Pawlak
425.Data:2020-11-19Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 381/19
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia wizytator Izabela Dercz
426.Data:2020-11-24Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II AKa 159/19
Miejsce -Sala:30
Skład sędziowski:Sędzia Sławomir Wlazło , Sędzia delegowany Leszek Steć , Sędzia Barbara Augustyniak
427.Data:2020-11-27Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 377/18
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia Tomasz Szabelski
428.Data:2020-11-27Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I ACa 376/18
Miejsce -Sala:35
Skład sędziowski:Sędzia Dorota Ochalska-Gola , Sędzia Tomasz Szabelski